Головна > Події > Презентація результатів програми Instrumental

9 квітня 2024, 19:00

Презентація результатів програми Instrumental

9 квітня о 19:00 за київським часом Kyiv Contemporary Music Days презентують результати програми Instrumental. На онлайн-події ми розкажемо про перебіг грантової програми, дамо слово членам комісії з оцінювання заявок, оголосимо імена перемож_иць, а також поділимося новинами про нові можливості для українських артист_ок від KCMD.


Подія транслюватиметься онлайн, а також ви можете долучитися до Zoom-конференції, щоб мати змогу особисто поспілкуватися з командою KCMD та переможцями програми. Щоб отримати посилання на зустріч у Zoom, будь ласка, заповніть коротку форму реєстрації https://forms.gle/6cdcEgpRenYRy2To8Грантова програма Instrumental була започаткована Kyiv Contemporary Music Days 2023-го року. Програма допомагає придбати музичні інструменти академічним музикант_кам з України через надання індивідуальної фінансової підтримки у розмірі до 5200 євро. Забезпечуючи продовження професійної діяльності музикант_ок, програми Instrumental має на меті інфраструктурний вплив на екосистему академічної музики в Україні.

Команда проєкту

Катерина Алимова, Дмитро Бабенко, Дар'я Вдовіна, Лесь Виноградов, Поліна Городиська, Василь Луцик, Тетяна Мельниченко, Альберт Саприкін, Марія Титова, Михайло Чедрик

Організатор

За підтримки

Інформаційний партнер

KYIV 

CONTEMPORARY 

MUSIC DAYS

Міжнародна платформа, 

що сприяє розвитку 

спільноти Нової музики 

в Україні та світі

Контакти

FacebookInstagramLink

Email: hello@kcmd.eu