«Сильвестров. Точки опори» перенесено у зв'язку з карантином

Ми поділяємо занепокоєність загрозою поширення вірусу COVID-19 світом і Україною, та підтримуємо рішення партнерів Docudays UA про перенесення колабораційного проєкту «Сильвестров. Точки опори» у рамках фестивалю 17 Docudays UA.

Важко переоцінити зацікавленість всіх, хто зареєструвався, до лекцією-концертом: для нас це надзвичайно цінно. Ще цінніше — здоров'я людини, тож докладаймо зусиль до його збереження.

Ми надзвичайно вдячні всім, хто доклав своїх зусиль до підготовки заходу: Олексію Войтенко за розробку лекції і Антонію Баришевському за підготовку до концерту; магічним командам Docudays UA та Довженко-Центру за інтенсивну роботу пліч-о-пліч впродовж довгих тижнів, Юрію Чекану і Тарасу Тарасову за роботу над матеріалами, які, дочекавшись свого часу, — сподіваємось, — стануть приємними сюрпризами-доповненнями до лекції-концерту.

Аби наблизити час майбутніх зустрічей і мінімізувати ризики для себе та спільноти, радимо ознайомитись з рекомендаціями Міністерства охорони здоров'я України задля зменшення ризиків зараження вірусною інфекцією та коронавірусом COVID-19 зокрема.

Ви також можете підписатися на сторінки наших партнерів, на нашу сторінку або на e-mail розсилку KCMD, щоб першими дізнаватися про наближення як точок опори, так і інших проєктів:

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Довженко-Центр : Dovzhenko Centre

Kyiv Contemporary Music Days

Email-розсилка KCMD


Шукаймо і знаходимо точки опори (опору ;) ) разом.

Ваші,

Команда KCMD