KCMD АРСЕНАЛІ ІДЕЙ

7.04 Назарій Стець. Контрабас. Знайовство з гігантом

8.04 Ірина Тукова. Від літаків до зірок, або світ вухами композиторів ХХ століття

8.04 Юрій Чекан. Оперна та філармонічна зали: спільне та не-спільне

9.04 Любов Морозова. Як писати оперу, не знаючи нот

@НКММК "Мистецький Арсенал"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

7-9 квітня 2017 року Kyiv Contemporary Music Days брали участь у Арсенал Ідей — фестивалі, що має на меті відкрити нові можливості для розвитку молодих українців.

П'ять днів поспіль — пліч-о-пліч з фантастичними волонтер_ками — ми давали дітям можливість апробувати різні музичні інструменти, які, врешті, були досліджені десятками кмітливих рученят на дотик, слух, нюх і навіть смак.

Не обійшлося й без цікавої теорії: ми говорили з Юрієм Чеканом про роль теплиць у розвитку філармонічних залів, відкривали для себе таємниці контрабаса — гіганта симфонічного оркестру — на воркшопі Назарія Стеця. Подорожували космосом з Іриною Туковою, розбираючись у тому, як саме електромагнітне випромінювання пульсарів може стати основою музичного твору, і досліджували можливість написання опери, не знаючи нот, з Любов'ю Морозовою.

Сподіваємось, що після тих днів, сповнених музикою, спілкуванням і експериментами, маленьких музикантів у світі побільшало.