VOX SUM VITAE. НУНО АРОЗО, ПЕРКУСІЯ / ПОРТУГАЛІЯ
17 ГРУДНЯ, 18:00 | PORT CREATIVE HUB (НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 10-А) | ПОДІЯ У FACEBOOK | КВИТКИ

НУНО АРОЗО, ПЕРКУСІЯ / ПОРТУГАЛІЯ. ВОРКШОП
18 ГРУДНЯ, 19:00 | PORT CREATIVE HUB (НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 10-А) | ПОДІЯ У FACEBOOK | ВХІД ВІЛЬНИЙ

нуно арозо - один з найвизначніших перкусіоністів у сфері сучасної академічної музики в європі.
 
музикант приділяє особливу увагу репертуару для ударних хх і ххі століть і активно співпрацює з численними композиторами з усіх континентів.
 
результат цієї співпраці - понад 100 світових прем'єр творів для ударних соло: петер аблінгер, оскар бьянкі, петер клатцоу, жоау педро олівейра, куміко омура, луїс антунес пена - деякі з багатьох композиторів, авторству пера яких належать твори, присвячені нуно.
 
музикант виступає, викладає і є членом журі на таких фестивалях нової музики, як musica strasbourg, mäerz musik, festival agora - ircam, connect festival, ciclo de musica contemporanea de buenos aires і ін. в таких країнах, як португалія, франція, німеччина, бельгія , іспанія, італія, словенія, бразилія, китай, таїланд, південна африка, аргентина, канада, швеція, греція, англія, польща, болгарія, хорватія, туніс, південна корея і чилі.

за сприяння посольства португалії в україні, нуно арозо приєднається до фестивалю сучасної академічної музики kyiv contemporary music days і дасть концерт з творів сучасних португальських композиторів та воркшоп, на якому покаже і розкаже про можливості роботи з ударними інструментами у ХХІ столітті.