news‎ > ‎

Логіка як предмет музики

опубліковано 9 лист. 2017 р., 17:27 Albert Saprykin   [ оновлено 9 лист. 2017 р., 17:41 ]
kcmd.eu/kovalinas

Як ви могли помітити, на кожній з лекцій Миколи Ковалінаса в рамках серії "Чисто про музику" присутній спеціальний гість. Так, в березні ми говорили Про Бетховена без зайвої патетики; Про музику, білочок і зайчиків (про Шопена і програмну музику); у червні - про Веберна (о мире до-ре-ми)

«Логіка як предмет музики» - четверта з шести лекцій серії - в цьому сенсі не вибивається з концепції: знову матимемо гостей. Цього разу, як можна здогадатися з назви, це Олексій Лосєв і, - менш очевидно, але рівно до того моменту, як ви опинитеся 14 листопада о 19:00 на Волоській, 12/4 - курочка Ряба.

У порівнянні з останньою лекцією, що відбулася у червні, майбутня зустріч не буде настільки складна для слухового сприйняття, адже про складне мова буде йти простими словами, а складними логічними конструкціями - про просте.

Ми вже у передчутті одного з найпрекрасніших досвідів, пов’язаних з діяльністю KCMD: разом з аудиторією, що наповнює залу Goethe Institut, то в повній тиші, то в звуках заливного сміху, і завжди з палаючими очима, ми проводимо дві години свого життя у відчутті єднання і причетності до чогось більшого, ніж просто розмови про музику.

"Чисто про музику" - цикл лекцій українського композитора і музиколога Миколи Ковалінаса про сучасну класичну музику, про музичне мислення та суто музичну логіку, про славнозвісний та сумнозвісний зміст музики і парадокси музичної феноменології, про так звану «чисту музику» та найбільш «чисті» прояви музичного в композиторській творчості, про «зовсім інше» та ін. – і все це з точки зору композитора і педагога.

Вхід на лекцію, як завжди, вільний.
Приходьте “плескати по плечу” Лосєва, грати у слова-сенси та вести бесіду про “зовсім інше”.

14 листопада, 19:00
Goethe Institut (Волоська, 12/4)

Не забудьте ознайомитись з анонсом від лектора та зареєструватися