20 КВІТНЯ

11:00 | МАЙСТЕР-КЛАСИ
ПОДІЯ У FACEBOOK | ВХІД ВІЛЬНИЙ | РЕЄСТРАЦІЯ
PORT CREATIVE HUB | НАБЕРЕЖНО-ХРЕЩАТИЦЬКА, 10-А

19:30 | КОНЦЕРТ
ПОДІЯ У FACEBOOK | ВХІД ВІЛЬНИЙ | РЕЄСТРАЦІЯ
Я ГАЛЕРЕЯ | ХОРИВА, 49-Б
РЕЄСТРАЦІЯ НА КОНЦЕРТ
Скучили за камерною музикою?

На наступному тижні у нас для вас заплановано дещо, за чим було б складно не сумувати, якби ви вже зіштовхувались із цим раніше. Приготуйте в своїх головах і серцях трохи місця для того, щоб потім скучити: з Цюриха і Люцерна до нас приїздять Мадлен Бішоф, Томас Мейєр і Лео Бахманн - музиканти ансамблю Kontra-Trio, а разом з ними (затамуйте подих) - контрабас-флейта, контрабас-саксофон і контрабас-туба. 

Це той рідкісний випадок, коли в Києві будуть одночасно перебувати аж три такі незвичайні інструменти. У грудні минулого року Юрі Мацузакі привезла до нас з Німеччини бас-флейту і це стало справжньою подією. Разом ж із двадцятим числом поточного місяця наближається просто контра-подія в кубі.

Ансамбль Kontra-Trio заснований у 1992 році, і з тих пір музиканти "concentrate on low wind instruments and "deep "music"”. Контрабас-флейта, контрабас-саксофон і контрабас-туба використовуються як джерела видобутку акустичних феноменів первісних high-tech sounds: від найнижчих регістрів до ріжучих вуха в акустичному екстазі високих звучань. Нескладно здогадатися: музики для такого складу не так багато, і проблему цю швейцарці вирішують як за допомогою власного пера, так і пропонуючи поводити пером по паперу композиторам по всьому світу.

Концерт ансамблю відбудеться ввечері 20 квітня, а ранком того ж дня Мадлен, Томас і Лео вийдуть з квартири на Липках, щоб провести у Port Creative Hub, майстер-класи для усіх охочих. Не біда, якщо ви зовсім не музикант - це дійство у будь-якому випадку варте відвідування. Зможете дізнатись чимало нового і послухати музику.

А ввечері - концерт. Я Галерея (Хорива, 49-Б), 19:30.

Мадлен Бішоф, Кармела Цепколенко, Томас Мейєр, Рафал Запала, Юлія Руфферт, Катаріна Розенбергер.

РЕЄСТРАЦІЯ НА МАЙСТЕР-КЛАСИ