ГЕРОЇ KCMD‎ > ‎

ЛЮБОВ МОРОЗОВА

[ наші спільні історії з Любов'ю Морозовою: ЯК ПИСАТИ ОПЕРУ, НЕ ЗНАЮЧИ НОТ]

Музикознавиця, музична критикиня. Народилася в Києві. Вивчала теорію музики в Київському вищому музичному училищі ім. Р. Глієра та історію музики етносів України і музичну критику в Національній музичній академії України ім. П. Чайковського. Була учасницею першого семінару культурної критики та репортажу «Культура 3.0» (2013-2014), майстер-класів для музичних журналістів під час Літніх курсів нової музики у Дармштадті (2014), Культурно-освітньої академії Goethe-Institut в Україні (2015). 

Кураторка музичних програм культурних форумів «Донкульт» (Київ,2014; Львів,2015), «ГаліціяКульт» (Харків,2016), проекту нової української музики «New Ukrainian Soundscapes» в рамках III фестивалю ODESSA CLASSICS (Одеса, 2017). Кураторка проекту цифрових концертів Берлінського філармонічного оркестру «Digital Concert Hall у просторі Plivka». Розробниця і лекторка курсу лекцій з нової музики «Гантелі для вух» («Культурний Проект», Київ, 2016), також читає курс лекцій з історії музики в КМДШ для учнів 5-8 класів. Одна з організаторок спільного проекту ProMuseum та Goethe-Institut «Культ чи культура – розвиток учасницьких практик у музеї» (Харків, Запоріжжя, 2016).

Авторка понад 900 статей у вітчизняній та іноземній періодиці (зокрема, німецького журналу MusikTexte, польського часопису Glissando, незалежного російського видання Colta.ru) та музикознавчих досліджень. Постійна дописувачка таких українських видань як lb.ua, KORYDOR, «Фокус», «Українська правда», «День».

Фото - Sergio Sverdelov