KCMD:ELECTROACOUSTICA

фестиваль електроакустичної музики

київ, 3-8 вересня 2018

17 музикантів. 7 країн. 
концерт. лекції. майстер-класи.


за підтримки culture bridges

партнери

goethe institut
mezzanine
мала академія наук україни


3-8 вересня 2018 у Goethe Institut та Mezzanine відбудеться фестиваль електроакустичної музики KCMD:ELECTROACOUSTICA - проект освітньо-концертної платформи нової музики Kyiv Contemporary Music Days, що реалізовано за підтримки Culture Bridges та у партнерстві з Goethe Institut, Mezzanine та Малою Академією Наук України.


KCMD:ELECTROACOUSTICA характеризується вагомістю міжнародної складової (17 музикантів з 7 країн світу візьмуть участь у фестивалі), концептуальністю програм та різноформатністю акцій рамках фестивалю відбудуться лекції, міжнародні майстер-класи для композиторів та концерт електроакустичної музики).


Хедлайнери фестивалю  Аннетт Ванд Ґорн, легендарно відома бельгійська композиторка, учениця видатного французького композитора ХХ століття П'єра Шеффера, піонерка електроакустичної музики, чия творчість впродовж другої половини ХХ століття суттєво вплинула на розвиток нової музики і композиторських шкіл в усьому світі, — і Жайме Рейш, відомий португальський композитор, організатор 62 фестивалей нової музики, що співпрацює з низкою видатних інституцій і ансамблів, зокрема, IRCAM, Musik Fabrik, ZKM та Musiques & Recherches.

Упродовж п'яти днів, 3-7 вересня, у приміщенні Goethe Institut відбуватимуться міжнародні майстер-класи з електроакустичної композиції з викладачами Аннет Ванд Ґорн та Жайме Рейшем. Участь у майстер-класах беруть 12 композиторів з 6 країн світу - Ірану, Німеччини, України, США, Китаю та Грузії.


8 вересня о 20:00 у Mezzanine (Нижньоюрківська, 31) [подія у Facebook, квитки] відбудеться фінальна подія фестивалю — концерт електроакустичної музики ACOUSMONIUM. Унікальним чином видубована багатоканальна звукова система - "оркестр" гучномовців різних форм, розмірів і частотних характеристик, розташованих особливим чином по всій локації - так званий акусмоніум - буде задіяна на концерті. Така система надає звуку можливість знайти додаткову просторовість, а слухачам - досвід сприйняття звуку як багатовимірного об'єкту.


Саме в такому звуковому просторі вперше в Україні прозвучить музика Аннет Ванд Ґорн, а також музика Жайме Рейша і твори молодих композиторів з США, Китаю, Німеччини та України.


Познайомитись з учасниками фестивалю та дізнатися більше про їх творчість можливо на безкоштовних публічних лекціях Jaime Reis та Annette Vande Gorne

6 вересня о 19:00 у приміщенні Goethe Institut [подія у facebook, рєстрація]учасники

композитори
annette vande gorne / композитор, бельгія 
jaime reis / композитор, португалія

виконавці
дан пуржаш / кларнет, україна
сергій вілка / флейта, україна
марія віксніна / торбан, україна


учасники майстер-класів
з електроакустичної композиції

li junzuo / китай
deniz dilek / німеччина
nailah nombeko / сша
артем міронов / україна
ehsan tavakkol / іран-україна
тетяна хорошун / україна
ольга фурсова / україна
asmati chibalashvili / грузія-україна
валерія виноградова / україна
анастасія ступинець / україна
олена протопопова / україна