Шановні друзі, 
На жаль, о 19:24 ми вимушені були припинити продаж квитків онлайн, 
але ви все ще можете придбати квитки на вході у Mezzanine (Нижньоюрківська, 31)
Для того, щоб вам було зручніше знайти вхід, ми підготували для вас маршрути 
до локації від станцій метро Контрактова Площа та Тараса Шевченка.
Коли ви дійдете до воріт, ви зможете орієнтуватися по указниках, що ми розмістили на території. 

Радіємо наперед зустрічі з вами,
Команда KCMD
 

8.09.2018 | 20:00 | Mezzanine 
Acousmonium

Annette Vande Gorne / Belgium
Jaime Reis / Portugal
Li Junzuo / China
Deniz Dilek / Germany
Nailah Nombeko / USA
Artem Mironov / Ukraine
Звільніть свій вечір суботи, 8 вересня, і приходьте в Mezzanine

Восьмиканальна електроакустична музика композиторів, що прилітають до нас з Бельгії, Португалії, США, Китаю і Німеччини — таким ми робимо свій перший київський концерт в цьому році.

Гедлайнером ж вечора, безсумнівно, буде Аннетта Ванд Ґорн — бельгійська композиторка, одна з піонерів-першопрохідників у світі електроакустичної музики, яка виховала не одне покоління композиторів, діджеїв та медіа-артистів, учениця П'єра Шеффера — людини, що відкрила світові в тридцятих роках минулого століття musique concrète.

П’ятдесят вісім хвилин музики Аннетти Ванд Ґорн (і це - тільки частина концерту) в її ж виконанні з використанням восьмиканальної системи (вісім диференційованих, незалежних один від одного джерел звуку, розміщених по периметру приміщення) наших друзів з Mezzanine — подарунок відомої композиторки Києву, який ми з вами будемо згадувати і роки по тому.

Чому вісім каналів? Просто. Ознайомлення з музикою Ванд Ґорн в будь-яких навушниках, на будь-якому сетапі з двох, п'яти, шести колонок на кшталт перегляду картин імпресіоністів в чорно-білому кольорі через підзорну трубу субмарини: настільки багата звуковими нашаруваннями музика Аннетти. Організація звуку в просторі — найважливіший елемент, що становить саму сутність її музичної мови.

Музика Ванд Ґорн має нескінченну кількість рівнів: вона апелює до питання архітектури часу, концепції психофізіологічного "я" через призму найрізноманітніших культур нашої планети. Ми з вами будемо свідками життя матерії тіла, що звучить: воно пробуджується жестом майстра. Ми опинимося у просторі звуків людських голосів — вокальної музики жителів всіх континентів Землі. У просторі цьому сам голос сприймається як протоматерія, що дає життя комунікації живих істот — чи то в побутовій бесіді на кухні, чи то в донесенні один одному емоцій первісних людей, чи то в спробі композиторки поділитися зі слухачем власним відчуттям світу.

На концерті, блукаючи серед восьми джерел звуку, ми, разом з бельгійською композиторкою, заново проживемо дитяче, крихке відчуття простору — величезного, щоразу по-новому захоплюючого і по-новому страхітливого. Аннетта буде з нами розмовляти мовою хайку, паралельно реалізуючи принцип багаточастинних пір року Вівальді і Шуберта. Перебуваючи у восьмиканальному просторі-часі, ми з вами станемо свідками несподіваних камео Шумана і Дебюссі, григоріанських хоралів і Равеля, Баха і Пуленка, Мессіана і Шаффера.

Крім Аннетти Ванд Ґорн, ви почуєте музику Жайме Рейша — португальського композитора, учня Штокхаузена, великого друга KCMD, організатора 55+ фестивалів нової музики, — а також молодих композиторів - учасників майстер-класів, що прилетіли до Києва з трьох континентів з метою провести пліч-о-пліч з Аннетт і Жайме інтенсивний тиждень навчання і роботи над своєю музикою в Goethe-Institut Ukraine.

Гуляючи Подолом впродовж тижня, ви, безсумнівно, відчуєте, як з кожним днем ​​простір все більше і більше електризується. Вихід цієї енергії буде дано восьмого вересня на Нижньоюрківській.

Рейси з Берліна, Пекіна, Нью-Йорка, Лісабона, Брюсселя і Запоріжжя заброньовані, приміщення для майстер-класів готові, готелі і квартири airbnb чекають гостей, робочі чати гримлять сповіщеннями, пошти ломляться від листів, частина техніки для реалізації проекту готова до подолання відстані у 4000 кілометрів.

Величезний фестиваль у Лісабоні закінчився, ми відновилися, ми раді повернутися до вас, додому.

Ми скучили, ми готові. Сподіваємося, що і ви теж.

Спасибі Culture Bridges, Мала академія наук України, Goethe-Institut Ukraine і Mezzanine
Окреме спасибі Жайме і Аннетті.

Отже,

Субота, 8 вересня, 20:00. Mezzanine (Нижньоюрківська, 31)

Electroacoustica

Annette Vande Gorne / Belgium
Jaime Reis / Portugal
Li Junzuo / China
Deniz Dilek / Germany
Nailah Nombeko / USA
Artem Mironov / Ukraine

Квитки онлайн - 150 гривень
Квитки для викладачів музичних вишів, студентів і пенсіонерів - 100 гривень
Квитки у вечір концерту - 200 гривень